IHLP4040DZEB1R0M01
MFR.Part #
IHLP4040DZEB1R0M01
JLCPCB Part #
C1335603
Package
SMD,10.2x10.8mm
Description
1uH 2.3mΩ 20A ±20% SMD,10.2x10.8mm Inductors (SMD) ROHS