IHLP2525CZER5R6M8A
MFR.Part #
IHLP2525CZER5R6M8A
JLCPCB Part #
C2047557
Package
SMD,6.5x6.9mm
Description
4.8A 4.8A 42.6mΩ 5.6uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.5x6.9mm Power Inductors ROHS