IHLP2525CZER1R0M8A
MFR.Part #
IHLP2525CZER1R0M8A
JLCPCB Part #
C2041883
Package
SMD,6.5x6.9mm
Description
12A 13A 1uH 9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.5x6.9mm Power Inductors ROHS