IHD3EB221L
MFR.Part #
IHD3EB221L
JLCPCB Part #
C17234464
Description
1.2A 1.6A 162mΩ 220uH ±15% Plugin,D11.7xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS