IHD1RR391L
MFR.Part #
IHD1RR391L
JLCPCB Part #
C17222977
Package
Plugin,D6.8xL17.8mm
Description
370mA 390uH 570mA 770mΩ ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS