IHD1EB183L
MFR.Part #
IHD1EB183L
JLCPCB Part #
C1332379
Package
Plugin,D6.85xL17.78mm
Description
18mH 40Ω 60mA ±15% 插件,D6.85xL17.78mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS