IHD1BH822L
MFR.Part #
IHD1BH822L
JLCPCB Part #
C1336444
Package
Plugin,D6.85xL17.78mm
Description
110mA 20.8Ω 8.2mH ±15% 插件,D6.85xL17.78mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS