IHB6EB562K
MFR.Part #
IHB6EB562K
JLCPCB Part #
C5656909
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
2.4A 5.6mH 671mΩ ±10% 插件,D=50.8mm Power Inductors ROHS