RN60D7500FBSL
MFR.Part #
RN60D7500FBSL
JLCPCB Part #
C1436822
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors