IHB1EB6R8M
MFR.Part #
IHB1EB6R8M
JLCPCB Part #
C1336520
Package
Plugin,D=16.8mm
Description
6.8uH 8mΩ 9.2A ±20% 插件,D=16.8mm Power Inductors ROHS