IGBRB1000BJANCT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IGBRB1000BJANCT5
JLCPCB Part #
C2084444
Package
0404
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 4W 75V Thin Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0404 Chip Resistor - Surface Mount ROHS