IFCB0402ER8N2S
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IFCB0402ER8N2S
JLCPCB Part #
C2048437
Package
0402
Description
1.25Ω 220mA 5.5GHz 7@100MHz 8.2nH 0402 Inductors (SMD) ROHS