IDCP3722ER120K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDCP3722ER120K
JLCPCB Part #
C2051017
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.39A 12uH 70mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS