IDCP3722ER120M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDCP3722ER120M
JLCPCB Part #
C6061544
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.39A 12uH 90mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS