RN70C3160FBSL
MFR.Part #
RN70C3160FBSL
JLCPCB Part #
C3440857
Description
-65℃~+175℃ 316Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors