IDC7328ER471M
MFR.Part #
IDC7328ER471M
JLCPCB Part #
C6211344
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.4A 470uH 820mA 850mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS