IDC5020ER470M
MFR.Part #
IDC5020ER470M
JLCPCB Part #
C6275735
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.6A 140mΩ 47uH ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS