IDC5020ER151M
MFR.Part #
IDC5020ER151M
JLCPCB Part #
C1334425
Package
SMD,13x9.4mm
Description
150uH 1A 1A 400mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS