HVR3700007683FR500
MFR.Part #
HVR3700007683FR500
JLCPCB Part #
C1742676
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Metal Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS