BFC238556202
MFR.Part #
BFC238556202
JLCPCB Part #
C5578252
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS