HVR3700003604FR500
MFR.Part #
HVR3700003604FR500
JLCPCB Part #
C1741010
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS