HVR3700003603FR500
MFR.Part #
HVR3700003603FR500
JLCPCB Part #
C3378357
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS