RNC50J1720DSRE7
MFR.Part #
RNC50J1720DSRE7
JLCPCB Part #
C3564408
Description
-65℃~+175℃ 100mW 172Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors