HVR3700001074FR500
MFR.Part #
HVR3700001074FR500
JLCPCB Part #
C1768013
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS