HSZ332KAQCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ332KAQCF0KR
JLCPCB Part #
C1636441
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
11mm 3.3nF 500V 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS