HSZ222KAQCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ222KAQCF0KR
JLCPCB Part #
C1633330
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 500V 7.5mm 9mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS