HSZ121MAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ121MAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1631866
Package
Plugin,P=5mm
Description
120pF 500V 5mm 6mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS