HSZ101MAQBF0KR
MFR.Part #
HSZ101MAQBF0KR
JLCPCB Part #
C5762957
Package
Plugin
Description
100pF 500V 5mm 6mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS