HL02506Z150R0JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL02506Z150R0JJ
Description
150Ω 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance