HFE222MBFEF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HFE222MBFEF0KR
JLCPCB Part #
C1644116
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 15mm 2.2nF 6kV ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS