TNPW0402249RBYTD
MFR.Part #
TNPW0402249RBYTD
JLCPCB Part #
C3921998
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount