HDZ960R86Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDZ960R86Q
JLCPCB Part #
C1493093
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 960.86Ω Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS