HDZ1K4983Q
MFR.Part #
HDZ1K4983Q
JLCPCB Part #
C1497193
Description
-65℃~+150℃ 1.4983kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS