HDZ1K0390Q
MFR.Part #
HDZ1K0390Q
JLCPCB Part #
C1497106
Description
-65℃~+150℃ 1.039kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS