HDZ1K0166Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDZ1K0166Q
JLCPCB Part #
C1497104
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1.0166kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS