HCZ680KBCDF0KR
MFR.Part #
HCZ680KBCDF0KR
JLCPCB Part #
C6630955
Package
Plugin
Description
10mm 3kV 68pF 7mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS