CC45SL3AD821JYNN
MFR.Part #
CC45SL3AD821JYNN
JLCPCB Part #
C7099941
Package
Plugin
Description
14.5mm 1kV 7.5mm 820pF SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS