HCZ180R00B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCZ180R00B
Description
-65℃~+150℃ 180Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS