Y1624470R000B9W
MFR.Part #
Y1624470R000B9W
JLCPCB Part #
C3958607
Description
-55℃~+150℃ 200mW 470Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS