HCE222MBCDFGKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCE222MBCDFGKR
JLCPCB Part #
C1640224
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 11mm 2.2nF 3kV ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS