HBZ471MBBCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBZ471MBBCF0KR
JLCPCB Part #
C1632500
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 470pF 7.5mm 7mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS