HBZ101MBBCRBKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBZ101MBBCRBKR
JLCPCB Part #
C2264327
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 2kV 7.5mm 7mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS