HBE222MBBCFGKR
MFR.Part #
HBE222MBBCFGKR
JLCPCB Part #
C1635625
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 2kV 7.5mm 9mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS