CMF60100K00DERE
MFR.Part #
CMF60100K00DERE
JLCPCB Part #
C1791220
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors