HBE103MBBSVEKR
MFR.Part #
HBE103MBBSVEKR
JLCPCB Part #
C1641615
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 15mm 2kV 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS