HAZ472MBACRUKR
MFR.Part #
HAZ472MBACRUKR
JLCPCB Part #
C2334225
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
15mm 1kV 4.7nF 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS