HAZ222KBABF0KR
MFR.Part #
HAZ222KBABF0KR
JLCPCB Part #
C1638063
Package
Plugin,P=5mm
Description
11mm 1kV 2.2nF 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS