HAZ221KBABLBKR
MFR.Part #
HAZ221KBABLBKR
JLCPCB Part #
C1632035
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 220pF 5mm 7mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS