HAU331KBACH0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAU331KBACH0KR
JLCPCB Part #
C6266950
Package
Plugin
Description
12.5mm 1kV 330pF 7.5mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS