HAU331KBACF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAU331KBACF0KR
JLCPCB Part #
C1642778
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
12.5mm 1kV 330pF 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS